جرثقیل

در دنیایی که هر روز در حال توسعه پیشرفت و تکنولوژی می باشد،استفاده از تکنولوژی جدید و استانداردهای ایمنی مربوطه، انجام عملیات صنعتی را ایمن تر و سریع تر می نماید.حمل و نقل و عملیات جابجایی بار،یکی از مهمترین،خطرناکترین و پرهزینه ترین فعالیتهای صنعتی می باشد. ،  به معرفی یکی از پیشتازان این صنعت به شرح FAVELLEFAVCO. در این زمینه مفتخریم به عنوان نماینده شرکت   
ذیل بپردازیم :
بیش از 40 سال است که این شرکت به عنوان پیشگام در ارتقاء فناوری جرثقیل ، قادر به ساخت سریع ترین جرثقیل های هیدرولیک دنیا بوده است. ،بزرگترین تولید کننده جرثقیل های چکشی و جرثقیل های برجی در جهان می باشد.FAVELLEFAVCO AND KROLL گروه عمده شهرت این شرکت مربوط به جرثقیل های استفاده شده در ساختمان های بسیار بلند دنیا می باشد به طوریکه جرثقیلهای این شرکت در 9 ساختمان از 10 ساختمان بلند دنیا استفاده گردیده است.


 LOFFSHORE CRANES جرثقیل های ساخت این شرکت طیف گسترده ای از جرثقیل شامل می شود.

- سازه های دریایی، CRAWLER CRANES و جرثقیل خزنده    WHARF CRANES اسکله TOWER CRANES  برج ، با داشتن این پیشینه قوی و امکان ساخت هرگونه جرثقیل با مشخصات خاص و نیاز مشتری، FAVELLOFAVCO. شرکت آماده توسعه و عقد قرار داد در کشورهای خاورمیانه و بخصوص ایران می باشد.


درخواست اطلاعات بیشتر

برای درخواست اطلاعات بیشتر در مورد این محصول فرم زیر را کامل تکمیل نمایید.